Журнал "Фінансова компанія"

 

МІЖНАРОДНІ СТАНДАРТИ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ

 

            Шановні читачі!

14 ЛЮТОГО 2014 РОКУ СВІТ ПОБАЧИТЬ ПЕРШИЙ НОМЕР ЖУРНАЛУ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ». Дякуємо всім передплатникам, що залишилися нашими прихильниками і в цьому році.

            2013 рік  є початком переходу українських фінансових установ на складання звітності за міжнародними стандартами бухгалтерського обліку. Кредитні спілки та професійні учасники ринку цінних паперів зобов’язані перейти на складання звітності за міжнародними стандартами з 01 січня 2014 року.

            Про те, як складати фінансову звітність за міжнародними стандартами, на що слід звернути увагу, відмінності між національними та міжнародними стандартами фінансової звітності та про порядок переходу на складання звітності за міжнародними стандартами читайте в статті Алли Штефан-Мишко «МІЖНАРОДНІ СТАНДАРТИ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ В УКРАЇНІ».

В умовах сьогодення все актуальнішим стає питання правильного розвитку банківської сфери. У якому стані перебуває банківська система України, як залишатися успішним на ринку банківських послуг в умовах неймовірної конкуренції читайте в інтерв’ю з керівником одного з в крупних банків України в інтерв’ю «Київська Русь»банк із консервативним підходом».

Страхові компанії зможуть ознайомитися з секретами роботи успішної страхової компанії.

У 2014 році ми продовжуємо публікацію річної фінансової звітності фінансових установ. У цьому номері знайомтеся з фінансовою звітністю та аудиторськими висновками ФІНАНСОВОЇ КОМПАНІЇ, ЯКА ПЕРШОЮ В УКРАЇНІ СКЛАЛА ЗВІТНІСТЬ ЗА МІЖНАРОДНИМИ СТАНДАРТАМИ ТА УСПІШНО ПРОЙШЛА АУДИТОРСЬКУ ПЕРЕВІРКУ. Ви на прикладі цієї компанії зможете ознайомитися з методологією складання звітності за міжнародними стандартами, написанням пояснювальної записки та форматом подання звітності.

 

Ви можете замовити цей номер журналу вже сьогодні.

 

                        Вартість журналу   – 100,00 гривень.

 

            Щоб замовити журнал, Вам достатньо оплатити рахунок, прикріплений до цієї пропозиції, а в призначенні платежу в платіжному дорученні – вказати поштовий адрес доставки.

                        Журнал буде надіслано разом з оригіналами всіх бухгалтерських документів 17 лютого 2014 року, або наступного дня після оплати.

            З повагою

Головний редактор

Журналу «Фінансова компанія»,

Василь КАЧЕРАЙ