ВНУТРІШНІЙ АУДИТ

Шановні керівники фінансових установ!

           Ми пропонуємо Вам замовити в нас зразки повного переліку документації з створення та функціонування служби внутрішнього аудиту в фінансовій установі а також при потребі забезпечити повний супровід функціонування служби внутрішнього аудиту.

В перелік документації ввійшли:

Положення про службу внутрішнього аудиту,

Положення про систему внутрішнього аудиту,

Протокол про впровадження СВА,

Зобов’язання про нерозголошення комерційної таємниці,

Посадова інструкція внутрішнього аудитора,

Кодекс етики внутрішнього аудитора,

Заява про незалежність внутрішнього аудитора,

 Лист-підтвердження про дотримання етичних норм,

Річний план роботи СВА,

Графік внутрішніх перевірок СВА,

Календар проведення внутрішніх перевірок та коригувальних заходів,

План проведення внутрішньої перевірки,

Повідомлення про проведення внутрішнього аудиту,

Повідомлення про проведення позапланового внутрішнього аудиту,

План коригувальних заходів,

Журнал реєстрації ознайомлень з коригувальними заходами,

Протокол виявлених невідповідностей,

Звіт про проведення внутрішнього аудиту,

Звіт про результати контролю виконання коригувальних заходів,

Плановий звіт про діяльність СВА,

Позаплановий звіт про діяльність СВА

Вартість пакета документів становить  – 2500,00 гривень.

Розроблені документи відповідають вимогам Нацкомфінпослуг, зокрема і Порядку проведення внутрішнього аудиту у фінансових установах.

 

На прохання наших клієнтів ми також впроваджуємо послугу

 «Впровадження та дистанційне ведення  внутрішнього аудиту в фінансовій установі»

Ви призначаєте свого внутрішнього аудитора, а ми повністю беремо на себе дистанційне ведення внутрішнього аудиту (без виїзду в компанію), ми готуємо оригінали всіх документів та повністю відповідаємо за стан внутрішнього аудиту в компанії (включно й під час перевірок Нацкомфінпослуг), готуємо самі всю документацію в чистовому варіанті, який просто погоджуємо з внутрішнім аудитором компанії. Вартість цієї послуги  -  8000 грн. в рік. Попередня оплата при здійсненні роботи за попередній рік і щомісячна оплата при поточному супроводі. При цьому варіанті ми вимагаємо тісної співпраці з вашим внутрішнім аудитором і оперативного надання документів.

Ми внутрішній аудитор – призначення нашого працівника в штат ЗА СУМІСНИЦТВОМ для здійснення внутрішнього аудиту. Робота віддалена. Можливість відвідування компанії при потребі один раз в рік. Умови оплати індивідуальні (від 1 мінімальної заробітної плати).

При замовленні документації з створення та функціонування служби внутрішнього аудиту, Ви отримаєте три місяці безкоштовних  консультацій з створення та функціонування служби внутрішнього аудиту. Відповіді на поставлені питання будуть надаватися протягом трьох робочих днів з моменту отримання запитання.

           

Якщо ви вирішили скористатися нашими послугами, Вам необхідно відправити нашу електронну адресу poradnyk@gmail.com або факс (032)224-93-36  заявку-повідомлення у довільній формі на підготовку документів із створення та функціонування служби внутрішнього аудиту та оплатити отриманий рахунок.

           Пакет документації з створення та функціонування служби внутрішнього аудиту, записаний на CD-диск буде надіслано Вам разом з бухгалтерськими документами (рахунок, акти, договори) на Ваш поштовий адрес протягом трьох робочих днів після оплати. Для отримання наших реєстраційних документів – Вам необхідно  надіслати  нам запит на адресу: poradnyk@gmail.com .

            У випадку замовлення повного супроводу внутрішнього аудиту Вам буде надіслано договір на підписання а також список документів, які нам необхідно надати. Термін виконання обговорюється додатково.