Послуги детектору брехні

 

ПЕРЕВІРКА ПРАЦІВНИКІВ НА ДЕТЕКТОРІ БРЕХНІ (ПОЛІГРАФІ) – ЗАПОРУКА ВІДСУТНОСТІ КРАДІЖОК, ОБМАНУ, «ВІДКАТІВ» ТА ІНШИХ НЕГАТИВНИХ ФАКТІВ ДІЯЛЬНОСТІ ПРАЦІВНИКІВ НА ВАШОМУ ПІДПРИЄМСТВІ

 

Шановний керівник!

Чи знаєте ви, що працівник найбільше наближений до досконалості, коли складає своє резюме. Бажання отримати омріяну роботу заставляють потенційного кандидата на цю чи іншу посаду значно завищувати свої професійні та людські якості, ніж це є насправді. Проте найбільшою проблемою є недоговорення кандидатом окремих якостей, про які ви ніколи можете не дізнатися в процесі попереднього вивчення кандидата (наприклад, пристрасть кандидата до азартних ігор чи факт зловживання службовим становищем на попередній роботі, про який минуле керівництво воліє не розказувати ). Не допоможе Вам в цьому випадку ні ваша кадрова служба ні служба безпеки. А часто своїм службовим становищем зловживають і самі працівники служби безпеки та аудиту, які й покликані контролювати інших.

 

Єдиним варіантом, який допоможе Вам на 100% мати правдиву інформацію про кандидата на цю чи іншу посаду, або просто правдиву інформацію про діяльність вже діючого працівника – є перевірка його на поліграфі (детекторі брехні).

 

Для чого потрібен поліграф та  як він працює?

Професійний комп’ютерний поліграф призначений для здійснення психофізіологічного дослідження «детекції брехні» як в стаціонарних, так і в польових умовах. Детектор брехні застосовується в оперативно-розшуковій та кадровій роботі, а також в ході внутрішніх розслідувань по фактах зловживань, крадіжок та ін., для виявлення в людини прихованої інформації. На основі фізіологічних реакцій організму (грудне та діафрагмальне дихання, серцево-судинна активність, пульс, тиск, кровонаповненість судин, шкірна електропровідність, тремор м’язів та ін., голос)  опитуваного робиться висновок про правдивість відповіді на поставлений звуковий або візуальний стимул (запитання).

Ефективність приладу.

Перевірка на поліграфі (детекторі брехні) найлегший, найдешевший, надійний та достовірний науковий інструмент, який в порівнянні значно переважає всі інші методи перевірки людини. Вона дозволяє вирішити поставлені задачі більш глибоко та ретельно за 2 години, чим інші методи роблять це за 2 місяці. Правдивість методу вражає уяву, та становить від 97%.

Кадрова перевірка персоналу.

Отримати приховану негативну інформацію з резюме та  особистої співбесіди практично неможливо, по причині мотивації кандидата повідомляти про себе тільки позитивну інформацію, а про негатив умовчувати або навіть заперечувати. Усі силові міністерства, більшість великих комерційних підприємств, використовують «детектор брехні» на постійній основі при вирішені питання працевлаштування. Перевірка на поліграфі – кращий спосіб дати зрозуміти кандидату , що підприємство серйозно настроєне захищати свої інтереси та боротися з зловживаннями кадрів.

 

Службові розслідування.

 Часто, слідчі підприємства через відсутність доказів не дають відповіді на питання хто винуватий. Більше того, деколи керівництво вирішує «не виносити  сміття з хати …» і розподіляє втрати між усіма працівниками. Що це дає ? – ненаказаний зловмисник буде зловживати і дальше, а несправедливо оштрафовані невинуваті, будуть шукати спосіб помститися фірмі.  Прищемлений або хибно звинувачений персонал сам зацікавлений  в виявлені зловмисника та знятті з себе хибних звинувачень.

Профілактика корпоративних зловживань.

Говорячи про застосування поліграфу при відборі персоналу, не варто забувати про стримуючий ефект перевірок. Людина, яка знає, що по умовах контракту при необхідності вона може бути провірена на поліграфі, а при незгоді пройти таку перевірку — ставить під сумнів своє знаходження в колективі, усвідомлює, що шанси бути виявленими дуже великі, і найчастіше відмовляється від здійснення протиправних дій проти підприємства.

 

Чим буде корисний поліграф (детектор брехні) бізнесу?

Найважливіше, це кадри. Кадрова перевірка на детекторі брехні (поліграф) визначає «непотрібних» співробітників для компанії ще на етапі працевлаштування, значно знижує втрати по підбору, та економить кошти компанії на навчання та перепідготовку кадрів. В першу чергу, перевірку на детекторі брехні повинні проходити топ-менеджери, матеріально відповідальні особи та керівники.

            По друге, поліграф дає можливість проводити контроль матеріально відповідальних осіб на предмет вже здійснених та невиявлених крадіжок, розтрат, шахрайства, конфліктності з колегами, чесності, надійності, зацікавленості та наявності мотивації до своєї роботи, незадоволення працею та посадою у співробітників та ін. Перевірка дає змогу виявити причетну до зловживання особу, визначити рольову участь, співучасників,  об’єм зловживань, термін, схему взаємодії, місце зберігання вкраденого та ін. питання.

 

Що Ви зможете дізнатися про працівників за допомогою поліграфа?

За допомогою скрінінгової «відсіювання» перевірки на поліграфі можна точно визначити в кандидата на посаду приховані ним факти, такі як:

- зловживання алкоголем, наркотиками;

- підробка документів та анкет;

- притягнення до кримінальної або  адміністративної відповідальності, судимість;

- незаконне зберігання зброї, інших заборонених предметів;

- захоплення  азартними іграми;

- борги, неповернення кредитів, аліменти;

- зв’язки  с криміналом та конкурентами;

- наявні домовленості про зливання інформації;

- істині причини та мотиви звільнення з попередньої роботи;

- негативні дії на попередній або поточній роботі (прогули, п’янство, розтрати,  використання службового положення в корисних цілях, наявність "лівих" та  істинних джерел доходів, зговір з конкурентами, обман, зрада та  сформовані злочинні наміри по відношенні до керівництва, саботаж та ін.

Перевірки проводить група досвідчених поліграфологів здійснили більше 3000 перевірок.

Про особисту зустріч з поліграфологом ви можете домовитися за тел. (067)672-96-25

Вартість перевірки на поліграфі – від 1000 грн. (При комплексному замовленні перевірок – суттєві знижки). Оплату може здійснювати як підприємство-замовник, так і суб’єкт перевірки – особисто фізична особа

 

З повагою та надією на довгу та тривалу співпрацю

Колектив полі графологів.

Пам’ятайте: вартість послуг поліграфолога є в десятки, а інколи в сотні і тисячі разів нижчою, ніж шкода, яку вам можуть, а можливо вже зараз завдають потенційні та діючі працівники вашої компанії!!!